Cenimy sobie współpracę z każdym Inwestorem, niezależnie od zakresu zlecenia, budżetu realizacji i charakteru projektu. Od początku naszej działalności udało nam się zbudować trwale relacje zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Efektem tej współpracy są unikalne projekty oraz rozwiązania, z których my i Zleceniodawcy jesteśmy dumni.


KLIENCI O NAS


Biuro projektowo-architektoniczne 370 Studio wspierało mnie przy realizacji trzech projektów, w tym w powstaniu ostatniego, salonu szycia miarowego w Warszawie. Od koncepcji aż do finalnej realizacji przedstawiciele 370 Studio pomagali mi w podjęciu wszystkich strategicznych decyzji, prowadzili nadzór autorski, by w końcowej fazie odpowiadać za wyposażenie salonu we wszystkie elementy brandingowo-graficzne. Profesjonalne podejście do klienta, świetne pomysły, elastyczność oraz otwarte umysły stawiają 370 Studio na pierwszym miejscu dla każdej następnej inwestycji.Marek Buczyński – Właściciel Buczyński Individual Tailoring


Rekomenduję firmę 370 studio jako profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia kompleksowej identyfikacji wizualnej firmy. Stworzyli dla Nas zarówno projekty wizytówek, jak i reklamy wielkoformatowe. Dzięki swojej rzetelności, przygotowane materiały dla sieci fitness klubów Zdrofit zawsze reprezentowały wysoki poziom. 370 studio zyskało w Naszej firmie stałego klienta.Karol Dzik – PR Manager Zdrofit


Współpraca z 370 degrees studio była czystą przyjemnością. Zespół, który pracował nad projektem mojej strony był nadzwyczaj profesjonalny i terminowy, a wspaniała atmosfera podczas pracy sprawiła, że przy następnej okazji na pewno zwrócę się właśnie do nich.
Cudowni ludzie! Polecam :)

Olga Matuszewska – Piosenkarka, Autorka tekstów

 


Mam ogromna przyjemność pozytywnie zrecenzować i jednocześnie zarekomendować prace zespołu architektów z pracowni 370 Studio. Ta grupa młodych, zdolnych profesjonalistów i przyjaciół pomogła nam zrealizować projekt odświeżenia wizerunku restauracji Bierhalle Arkadia w Warszawie. Wszelkie nasze uwagi i oczekiwania w początkowej fazie projektu zostały bezbłędnie odczytane i zmaterializowane w postaci projektu i następnie realizacji. Bardzo cennym elementem wyróżniającym prace 370 Studio jest znajomość realiów budżetowych i konsekwentne trzymanie się w założonych planach. Z cala pewnością będziemy kontynuowali współpracę przy nowych projektach jak i obsłudze identyfikacji naszej marki Bierhalle.

Jerzy Becz – Prezes Zarządu Bierhalle