„Żeby stworzyć niezapomniany projekt, trzeba zacząć od myśli wartej zapamiętania.”

— Thomas Manss


KIM JESTEŚMY


Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w różnych sektorach kreatywnych, tworzymy kompleksowe projekty wnętrz wzbogacone o identyfikację wizualną, budując w ten sposób projekty o spójnym i unikalnym charakterze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz dobierając odpowiednie narzędzia projektowe. Tym, co łączy nasze realizacje jest dbałość o detal oraz stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań. Uważamy, że na sukces każdego projektu składają się doświadczenie, wiedza, otwarty umysł i zaufanie, dlatego też opieramy o te wartości naszą relację z Klientem, wspólnie opracowując wielowarstwowy scenariusz. Powstałe na jego podstawie projekty, to nie tylko zbiór pięknych ilustracji ale przede wszystkim wynik merytorycznych rozwiązań, w których każdy element ma swoje uzasadnienie i wytłumaczenie. Jesteśmy obecni na każdym etapie projektu (architektura wnętrz, grafika, visual merchandising). Nasza praca nie kończy się z momentem przekazania zamówionych materiałów. Czuwamy nad organizacją przedsięwzięcia oraz prawidłową implementacją, służąc naszym Klientom radą oraz zdobytym doświadczeniem.


projekt wnętrz

ANNA ŚLIWKA

Architekt z wykształcenia. Człowiek orkiestra z wyboru. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, programie Architecture for Society of Knowledge/ASK oraz na stypendium VIA University College w Danii. Doświadczenie zdobywała w biurach architektonicznych, takich jak Kuryłowicz&Associates oraz podczas organizacji eventów. Specjalizuje się w organizacji procesu projektowego oraz projektowaniu wnętrz.

tworzenie marki

KATARZYNA WESTRYCH

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej na kierunku Architecture for Society of Knowledge oraz Komunikacji Wizualnej na Politecnico di Milano. Specjalistka od budowania nastroju. Doświadczenie zdobywała w kraju i zagranicą podczas licznych warsztatów międzynarodowych (Sevilla, Lizbona, Florencja), stypendium na La Sapienza (Rzym) oraz pracując m.in. w Carmi e Ubertis i ADM Milano. Dba o detale, bo od nich zależy unikalność każdego projektu.

obsługa graficzna firm

MICHAŁ MISZKURKA

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiował również w The Glasgow School of Arts oraz Moholy Nagy University of Art and Design w Budapeszcie. Przez cztery lata prowadził zajęcia z rysunku oraz projektowania w szkole Wojciecha Domińczaka, a następnie pracował w jednym z warszawskich studiów graficznych. Od 2010 roku współpracuje z Warsaw Insider. Specjalizuje się w plakacie, rysunku, ilustracji oraz identyfikacji wizualnej.

E–mail: anna.sliwka@370studio.com Telefon: +48 792 310 633
E–mail: kasia.westrych@370studio.com Telefon: +48 889 843 007
E–mail: michal.miszkurka@370studio.com Telefon: +48 533 548 466


logo stgu

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.


MEDIA O NAS


projekt neonu 370 studio projekt wnętrz sklepu salonu sztuka architektury 370studio 2 empik michal miszkurka lifting wnetrza marki foorni 370studio projekt kawalerki projekt klockow be magazyn 370 studio sztuka architektury 370studio