POSNANIA – FOOD FYRTEL

FOODHALL


adres: CH Posnania, Pleszewska 1, 61-139 Poznań

data powstania: 2022 - 2023

powierzchnia: 1800m2

zakres opracowania:
- dyspozycja funkcjonalna
- projekt wnętrz części wspólnych
- projekt elementów na wymiar:
zabudowy, stoliki, siedziska, ścianki działowe
- wybór dekoracji, ozdób, antyków

Zdjęcia: 370studio


Foodcourty w centrum handlowym – Posnania

Food Fyrtel to wyjątkowe miejsce, które nie tylko oferuje wyjątkowe doznania kulinarne, ale także dba o środowisko. Zamysłem Inwestorów, było takie przekształcenie istniejącej przestrzeni aby maksymalnie wykorzystać znajdujące się w niej elementy wyposażenia, zarówno te mobilne oraz stałe. Dlatego znajdziemy tu mnóstwo elementów z poprzednich lokali, stykające się ze sobą różnorodne rodzaje posadzek, oraz detale pozyskane z szop i stoisk w miejscowości Czacz.

Tworząc rzut funkcjonalny dla tej przestrzeni, dzieliliśmy ją na strefy, dobierając różne rodzaje siedzisk i dekoracje. Każdy z obszarów miał nawiązywać do innej dzielnicy Poznania, podkreślać lokalność projektu oraz jego zakorzenienie w strukturze miasta. Finalnie podział na strefy nieco się zatarł, dzięki czemu powstał jednak barwny tygiel smaków i doznań estetycznych.
Pomimo iż wnętrze znajduje się w ogromnej galerii handlowej, całość ma mocny, miejski i streetowy charakter.
Food Fyrtel to przestrzeń, która jest otwarta na różnorodne doświadczenia i emanuje kreatywną energią. W ciągu dnia można tutaj cieszyć się niewymuszoną swobodą, korzystając z różnorodnych propozycji kulinarnych. Wieczorami natomiast miejsce to tętni życiem, przyciągając ludzi i inspirując do działania.
W Food Fyrtel znajdują się różnorodne koncepty restauracyjne oraz foodtrucki, które pozwalają na wyruszenie w kulinarną podróż dookoła świata. Warto również zwrócić uwagę na dobrze zaopatrzony bar, który wieczorami przemienia się w imprezową przestrzeń, zachęcając gości do zabawy i relaksu.
Co tydzień w Food Fyrtel odbywają się również specjalne wydarzenia, które dodatkowo podkreślają niezwykłą atmosferę tego miejsca. Całość tworzy unikalne i niepowtarzalne doświadczenie, które zachęca do odwiedzenia i poddania się magii Food Fyrtel.

Należę do: