Tworzymy miejsca, o których się mówi i z których nie chcę się wychodzić


KIM JESTEŚMY


Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w różnych sektorach kreatywnych, tworzymy kompleksowe projekty wnętrz lokali gastronomicznych i komercyjnych. Wzbogacamy je o identyfikację wizualną, budując w ten sposób projekty o spójnym i unikalnym charakterze. Tym, co łączy nasze realizacje jest dbałość o detal oraz stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Uważamy, że na sukces każdego projektu składają się doświadczenie, wiedza, otwarty umysł i zaufanie, dlatego też opieramy o te wartości naszą relację z Klientem, wspólnie opracowując wielowarstwowy scenariusz. Powstałe na jego podstawie projekty, to nie tylko zbiór pięknych ilustracji ale przede wszystkim wynik merytorycznych rozwiązań, w których każdy element ma swoje uzasadnienie i wytłumaczenie.

Jesteśmy obecni na każdym etapie projektu a nasza praca nie kończy się z momentem przekazania zamówionych materiałów. Czuwamy nad organizacją przedsięwzięcia oraz prawidłową implementacją, służąc naszym Klientom radą oraz zdobytym doświadczeniem.


projekt wnętrz

ANNA ŚLIWKA

Architekt z wykształcenia. Człowiek orkiestra z wyboru. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, programie Architecture for Society of Knowledge/ASK oraz na stypendium VIA University College w Danii. Doświadczenie zdobywała w biurach architektonicznych, takich jak Kuryłowicz&Associates oraz podczas organizacji eventów. Specjalizuje się w organizacji procesu projektowego oraz projektowaniu wnętrz.

 

tworzenie marki

KATARZYNA WESTRYCH-PAVY

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej na kierunku Architecture for Society of Knowledge oraz Komunikacji Wizualnej na Politecnico di Milano. Specjalistka od budowania nastroju. Doświadczenie zdobywała w kraju i zagranicą podczas licznych warsztatów międzynarodowych (Sevilla, Lizbona, Florencja), stypendium na La Sapienza (Rzym) oraz pracując m.in. w Carmi e Ubertis i ADM Milano. Dba o detale, bo od nich zależy unikalność każdego projektu.

 

obsługa graficzna firm

MICHAŁ MISZKURKA

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiował również w The Glasgow School of Arts oraz Moholy Nagy University of Art and Design w Budapeszcie. Przez cztery lata prowadził zajęcia z rysunku oraz projektowania w szkole Wojciecha Domińczaka, a następnie pracował w jednym z warszawskich studiów graficznych. Od 2010 roku współpracuje z Warsaw Insider. Specjalizuje się w plakacie, rysunku, ilustracji oraz identyfikacji wizualnej.


logo stgu

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.


MEDIA O NAS


projekt neonu 370 studio sztuka architektury 370studio 2 empik michal miszkurka lifting wnetrza marki foorni 370studio projekt kawalerki projekt klockow be magazyn 370 studio sztuka architektury 370studio