Tworzymy miejsca, o których się mówi
i z których nie chce się wychodzić


KIM JESTEŚMY


Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w różnych sektorach kreatywnych, tworzymy kompleksowe projekty wnętrz lokali gastronomicznych i komercyjnych. Wzbogacamy je o identyfikację wizualną, budując w ten sposób projekty o spójnym i unikalnym charakterze. Tym, co łączy nasze realizacje jest dbałość o detal oraz stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Uważamy, że na sukces każdego projektu składają się doświadczenie, wiedza, otwarty umysł i zaufanie, dlatego też opieramy o te wartości naszą relację z Klientem, wspólnie opracowując wielowarstwowy scenariusz. Powstałe na jego podstawie projekty, to nie tylko zbiór pięknych ilustracji ale przede wszystkim wynik merytorycznych rozwiązań, w których każdy element ma swoje uzasadnienie i wytłumaczenie.

Jesteśmy obecni na każdym etapie projektu a nasza praca nie kończy się z momentem przekazania zamówionych materiałów. Czuwamy nad organizacją przedsięwzięcia oraz prawidłową implementacją, służąc naszym Klientom radą oraz zdobytym doświadczeniem.


tworzenie marki

KATARZYNA WESTRYCH-PAVY

Partner w 370studio, architekt i designer. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej na kierunku Architecture for Society of Knowledge oraz Komunikacji Wizualnej na Politecnico di Milano. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kraju i za granicą (Sevilla, Lizbona, Florencja, Mediolan, stypendium w Rzymie). Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz, tworzeniu konceptów i budowaniu guest experience. Dba o detale, bo od nich zależy unikalność każdego projektu.

 

projekt wnętrz

ANNA ŚLIWKA

Partner w 370studio, architekt z wykształcenia. Człowiek orkiestra z wyboru. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, programie Architecture for Society of Knowledge/ASK oraz na stypendium VIA University College w Danii. Doświadczenie zdobywała w biurach architektonicznych, takich jak Kuryłowicz&Associates oraz podczas organizacji eventów. Specjalizuje się w organizacji procesu projektowego oraz projektowaniu wnętrz.

 

obsługa graficzna firm

MICHAŁ MISZKURKA

Partner w 370studio, architekt prowadzący realizowanych w pracowni projektów restauracji i hoteli, dizajner. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiował również w The Glasgow School of Arts oraz Moholy Nagy University of Art and Design w Budapeszcie.

Ilustrator i grafik, przez ostatnie 9 lat odpowiedzialny za tworzenie okładek Warsaw Insider.


logo stgulogo stgu

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej i Stowarzyszenia Architektów Wnętrz.


 

KonferencjeNagrody i wyróżnienia

Należę do: