BOCCA

BAR & RESTAURANT


adres: ul. Postępu 14, Warszawa

data powstania: 2017

powierzchnia: 160m2

zakres opracowania:
-projekt wnętrz
-projekt mebli na wymiar: zabudowa baru, kanapy, fotele, kominek, stoliki


Bocca Bar to kawałek Nowego Jorku w Warszawie! Pośród biurowców na bezdusznym dotąd warszawskim „Mordorze” pojawił się lokal z wyśmienitym jedzeniem, autorskimi koktajlami i przytulnym wystrojem – w sam raz na ukojenie zszarpanych nerwów.

Mieliśmy przyjemność być częścią sukcesu tego miejsca i projektować jego wnętrza. Naszym zadaniem było stworzenie przestrzeni, która będzie w absolutnej kontrze do korporacyjnego charakteru najbliższego otoczenia. Miejsca, które będzie odskocznią dla zestresowanych pracusiów oraz przyjemnym zakątkiem, w którym można zwolnić trochę tempo po całym dniu biurowych obowiązków. Lokal elegancki, ale bez pretensji, tradycją nawiązujący do angielskich i amerykańskich pubów dopełniony nutką nowoczesności i nonszalancji. Klasa i styl, które nie będą budować barier. Dobre materiały, które sprawiają wrażenie lekko zużytych. Kominek, wygodne fotele i spektakularna lampa jako serce przestrzeni. Wszystkie te elementy połączone ze sobą tworzą scenografię budzącą ciepłe skojarzenia oraz budującą przytulną atmosferę.

Na uwagę zasługuje również długa lada barowa, przechodząca płynnie w blat przy otwartej kuchni – jest to miejsce interakcji, gdzie można przyglądać się jak powstają serwowane dania, nawiązać kontakt z kucharzami i chłonąć w jeszcze większym stopniu pozytywną atmosferę miejsca.

Należę do: