PANATTONI

KAWIARNIA


adres: Krochmalna 58, 00-864 Warszawa

data powstania: 2022

powierzchnia: 126m2

zakres opracowania:
- projekt wnętrz
-koordynacja branżowa
-projekt mebli na wymiar:
zabudowa baru, loże, stoliki, regały,

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Inwestora


Panattoni Cafe to innowacyjna inwestycja lidera na rynku nieruchomości, Panattoni, który dotychczas specjalizował się w budowie centrów logistycznych na całym świecie. Jest to pierwsze przedsięwzięcie tego rodzaju realizowane przez tę renomowaną firmę. Zaprojektowana przestrzeń ma służyć spotkaniom biznesowym, a także tworzyć przyjazną atmosferę dla przyjacielskich spotkań przy kawie. Zastosowane rozwiązania przestrzenne i materiałowe łączą w sobie funkcjonalność, styl i komfort, tworząc atmosferę sprzyjającą zarówno pracy jak i relaksowi.
Do dyspozycji gości jest sporych rozmiarów sala z barem serwującym menu kawiarniane, kanapki oraz starannie wyselekcjonowane wina, które widoczne są w specjalnie zaprojektowanych regałach.
Na jej końcu znajduje się wydzielona przesuwnymi drzwiami przestrzeń, która może być wykorzystana na zamknięte spotkania zespołu Panattoni lub na imprezy okolicznościowe.

Na ścianie umieszczona została mapa świata z rdzewionej blachy z naniesionymi lokalizacjami centrów logistycznych firmy.
Aby zbudować atmosferę nawiązującą do klasycznych kawiarni, część ścian oraz bar, obłożone zostały płycinowymi panelami w kolorze czarnym i miętowym. Na części z nich znalazły się lustra antyczne oraz ozdobne kandelabry.
Aby zapewnić komfort, odwiedzającym kawiarnię gościom, lokal wyposażony został w różne rodzaje siedzisk. Znajdziemy w nim zarówno wygodne loże, wspólny stół z klasycznymi krzesłami jak również fotele oraz pojedyncze miejsca przy stoliku wzdłuż witryny, umożliwiające śledzenie życia miasta.

Należę do: