BUTIKOWY HOTEL

wyrosły z lokalności


adres: Lublin

data powstania: 2023-2024

powierzchnia: 1200m2

zakres opracowania:
- projekt pokoi hotelowych
- projekt korytarzy
- projekt recepcji
- etap koncepcyjny i wykonawczy
- dobór okładzin i elementów wyposażenia
- koordynacja branżowa

Zdjęcia: 370 studio


Stylowe wnętrza hoteli – projekt od 370Studio

Postawione przed nami zadanie polegało na zaadaptowaniu, istniejącego obiektu biurowego na kameralny, butikowy hotel. Naszym celem było stworzenie ciepłych i klimatycznych wnętrz dla gości podróżujących przez Lublin i jego okolice na południe Polski. Inwestorom zależało aby stworzyć wnętrza wyróżniające się dobrym designem, który będzie dodatkowym atrybutem przyciągającym potencjalnych gości.
Wnętrza hotelowe zostały zaprojektowane w zawężonej gamie kolorystycznej, składającej się z czerni i brązów, co tworzy elegancki i spokojny klimat. Na ścianach korytarzy znajdują się czarne lamelowane okładziny. Ich powtarzalność przełamana zostanie przez jakby przypadkowo rozmieszczone pod sufitem kuliste lampy. Pokoje zostaną wykończone tak, aby zapewnić wygodę i komfort dla gości. Przeważać w nich będzie również brąz fornirowanych okładzin oraz szarość zacieranych ścian. Wyróżniającymi się akcentami będą specjalnie dobrane abstrakcyjne obrazy oraz krzesła i fotele w intensywnych kolorach.

Pokojowe łazienki uzyskają neutralną kolorystykę. Ściana oddzielająca pokój od łazienki wykończona zostanie luksferami tworząc ciekawy efekt wizualny.
Częścią projektu będzie również restauracja, która będzie serwować dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. W restauracji zostaną wykorzystane produkty z lokalnych źródeł, co pozwoli na smakowanie autentycznych i wyjątkowych dań. Tutaj również zastosowanie znajdą wysokiej jakości materiały takiej jak: kamień, drewno oraz ceglane okładziny.
Butikowy hotel pod Lublinem będzie idealnym miejscem dla osób, które szukają spokojnego i klimatycznego miejsca, gdzie mogą odpocząć i posmakować lokalnej kuchni.

Należę do: