RESORT ZŁOTA ŁANIA

SPA NAD JEZIOREM


adres: Wiartel 2, 12-200 Pisz

data powstania: 2021

powierzchnia: 300m2

zakres opracowania:
- koncept miejsca
- projekt koncepcyjny
- projekt wykonawczy
(meble, elementy na wymiar, okładziny ścian, wybór elementów gotowych)

Zdjęcia: wizualizacje 370studio


SPA jakiego nie ma nigdzie indziej. W samym sercu Warmii, nad jeziorem Wiartel, blisko natury, zwracające się w kierunku słowiańskich korzeni. Przestrzenie inspirowane mistycyzmem, folklorem i poszukiwaniami kwiatu paproci w noc świętojańską.

Naszym zadaniem było stworzenie  konceptu miejsca, projektu wnętrz oraz dokumentacji wykonawczej przestrzeni wypoczynkowej w resorcie. Projekt wnętrz Wellness & SPA, który wykonaliśmy, zakładał maksymalne wykorzystanie przestrzeni z urządzeniem jej w  duchu magicznej lokalnej etniczności w wydaniu premium.

Projektowanie spa to przede wszystkim budowanie guest experience. Jest to jednak nie tylko dbanie o odpowiednią atmosferę i wystrój, lecz także to co odbierane podświadomie i mniej widoczne, czyli optymalne planowanie, projektowanie ergonomii przestrzeni, zapewnienie swobodnej komunikacji oraz uwzględnienie (i dobre ukrycie) instalacji i przestrzeni technicznych.

Ze względu na lokalizację resortu postawiliśmy na kolorystykę nawiązującą do natury oraz dekoracje z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

Nie zapomnieliśmy też o dużej ilości poduszek, dzięki którym powstał przytulny projekt spa. To świetne miejsce na wypoczynek szczególnie dla przyjeżdżających z takich kierunków jak Warszawa czy Olsztyn, które znajdują się w nie tak dalekiej odległości.

Należę do: