THE NEXT LEVEL

DRINK BAR & CLUB


adres: Warszawa

data powstania: 2021

powierzchnia: 200m2

zakres opracowania:
- koncepcja i projekt wnętrz
-projekt mebli na wymiar:
zabudowa baru, loże, stoliki, pomocniki kelnerski,
regały dekoracyjno-magazynowe

Zdjęcia: wizualizacje 370


Klub, który mieliśmy przyjemność projektować znajdował się w starej kamienicy w imprezowym centrum miasta. Warszawskim hedonistom służył od kilkunastu lat. Przez ten czas jego wystrój nie był zmieniany ani modyfikowany, dlatego Inwestorzy zdecydowali się na jego radykalną przemianę.
Jak to często bywa w takich przypadkach, poprzednia dokumentacja projektowa została zagubiona. W związku z tym wszystkie pomiary inwentaryzacyjne należało wykonać od początku. Następnie należało podjąć decyzję, które elementy z poprzedniego wystroju nadają się do pozostawienia a których należy się pozbyć. Część z mebli miała pozostać ale
i otrzymać nowe tapicerowanie.
W wyniku działań projektowych powstała elegancka, luksusowa i ekskluzywna przestrzeń.
Wejście zyskało aranżację nawiązującą do wnętrza kinowego foyer. Jego centralnym elementem jest umieszczone na czarnym totemie logo. Sufit wykonany został z falującego materiału sprawiającego wrażenie muskanej wiatrem tafli wody. Po bokach umieszczone zostały w niewielkiej odległości pionowe pręty wzdłuż których puszczone zostało światło.

Najważniejszym i dominującym elementem głównej Sali jest efektowny bar, którego środkowy element poprowadzony jest aż do sufitu. Składa się on z wąskich rurek miedzianych, w których umieszczone zostały niewielkie diody.
Dominującymi kolorami są czerń oraz złoto. Jego lśnienie wydobywają kinkiety oraz punktowe oświetlenie. Tą zawężoną gamę kolorystyczną wzmacniają złotawe tapety z motywami roślinnymi oraz dodatki: lampy oraz zasłony.

Należę do: