DLA PRZYJACIÓŁ DIANA

kawiarnia / drink bar


adres: Biała Podlaska Bieńkowskiego 4/2, 21-500

data powstania: 2020

powierzchnia: 150m2

zakres opracowania:
-projekt wnętrz
-koordynacja branżowa
-projekt mebli na wymiar: zabudowa barów, loże, stoliki,
regały dekoracyjno-magazynowe

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Inwestora


Dla Przyjaciół Diana miała świetną kuchnię i rozpoznawalną markę. Natomiast jej wystrój pozostawiał sporo do życzenia. Dlatego działający lokalnie Inwestor zgłosił się do nas aby zmienić wygląd miejsca tak żeby oprócz świetnego jedzenia i serwisu, wyróżniała się również dobrym designem.

W pierwszej kolejności wykonana została wizja lokalna oraz audyt. Wypunktowane zostały wszystkie elementy wymagające zmiany, jak również te do pozostawienia. W restauracji znajdował się mix różnorodnych elementów, krzeseł, detali, które zestawione razem sprawiały wrażenie chaosu.
Na podłodze znajdowały się szare biurowe płytki, bar składał się z różnej wysokości zestawionych ze sobą brył. Dlatego na naszych propozycjach znalazły się przede wszystkim wytyczne dotyczące wymiany i uporządkowania tych przypadkowych elementów oraz wprowadzenia jednego klucza stylistycznego.
W efekcie powstało wnętrze o miodowo zielonej kolorystyce, z wygodnymi siedziskami i sofami.
Aby uzyskać efekt spójności i harmonii, posadzka wymieniona została na lastrykowe płytki z obszarami biało czarnych kafelków. Wprowadziliśmy również nowe krzesła, roślinność oraz starannie dobraliśmy oświetlenie, tworzące efekt intymności i sprzyjające dłuższym spotkaniom. Bar zyskał nowe okładziny a na ścianach pojawiły się kolorystyczne akcenty w postaci zaokrąglonych płyt i okręgów. Sufit oraz instalacje pomalowane zostały na jeden kolor, co wpłynęło na scalenie stylistyczne wnętrza.

Należę do: